Prodej rodinného domu, 105 m2, Praha

Na rolích 656, Praha, Praha 4

Cena: 9 000 000 Kč

V exkluzivním zastoupení majitele si vám dovoluji nabídnout ke koupi nemovitost, která je umístěná ve vyhledávané lokality Praha 4 Michle. Výborná investice s možností pronájmu, bydlení na zajímavé adrese, pro rodinu, pár nebo i studenty.
Ideální polovina domu o dispozici 3+kk s užitnou plochou 105 m2 je umístěna ve zvýšeném přízemí domu. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, některé části nejsou ještě hotové, proto je možnost si prostor upravit podle svých přestav.
Vytápění je řešeno plynovým kotlem, částečně v podlaze a radiátory. Přívody vody a energií jsou přivedeny do bytu samostatně.
Z bytu je vstup na zahradu. 2.NP domu využívá druhý majitel. Užívání poloviny zahrady.
Dům se nachází 300 metrů od autobusové zastávky Vyskočilova, kde najdete linky č. 118, 170, 193, 905, 910, 956 a 960. Za 10 minut se dostanete na =M= Kačerov nebo =M= Budějovická. V této lokalitě najdete veškerou občanskou vybavenost, u domu přes ulici je nově vybudované dětské hřiště.
Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Podrobné informace

Typ nemovitosti: Domy
Vlastnictví: nezadáno
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Užitná plocha: 105 m2
Balkon: Ne
Lodžie: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte makléře

Hypotéka s RX FINANCE

Bezstarostná hypotéka, kterou vyřídíte rovnou v naší kanceláři a nikam jinam již nemusíte. Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší.

Máte zájem o prohlídku?

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.