Michal Cejpek

Dobrý den. V oblasti servisu a služeb se pohybuji více než 25 let. Mé zkušenosti jsem načerpal převážně v zahraničí, konkrétně ve Velké Británii, kde jsem žil 20 let.
Dlouhodobý pobyt v zahraničí mi dal nadhled, který nám zde tak často chybí.

Oblast realit je velmi obsáhlý obor, ve kterém se neustále potřebujete vzdělávat a sledovat proměnlivost realitního trhu, jinak nebudete schopni reagovat.
Zodpovědnost, spolehlivost, naslouchání klienta a vzájemná důvěra. Těmto slovům se snažím dát obsah při svém každodenním kontaktu s klienty.

Poskytovat prvotřídní služby realitního zprostředkování je velký závazek a zároveň velká radost kterou bych rád sdílel právě s Vámi.
Ať už řešíte prodej, koupi, pronájem či odhad ceny Vaší nemovitosti, jsem tu pro Vás.
Budu se těšit na naší spolupráci.

Mé motto

Pořízení nebo prodej nemovitosti je životní změna plná očekávaní, plnění si snů a plánů. S tím je spojeno mnoho „papírových“ povinností – rád Vám budu na této cestě odborně nápomocen.

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám!

Chcete prodat svoji nemovitost nebo hledáte nové nájemce? Potřebujete vyřešit dědické řízení na nemovitost nebo jen chcete odhad ceny nemovitosti zdarma? Neváhejte nám na sebe nechat kontakt a my se Vám ozveme.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Hodnocení realitní kanceláře od klientů

Realitní makléřka nám vždy vyšla vstříc, spolehlivost.

spokojený klient

Velice jsme byli spokojeni, profesionální přístup a servis.

spokojený klient

Rychlé profesionální jednání, výborná znalost problematiky, komunikativní, spolehlivá.

spokojený klient

Odborník vo svojej profesii,velmi dobre vysvetlovacie schopnosti,ochotny ,komunikativny.

spokojený klient

Nejlepsi spoluprace jakou jsem kdy mela s realitami obzvlast s Mirkou a Vladikem s kterymi mam po sedmi letech uzasny vztah protoze jsou neskutecne empaticke srdicka.Dve nemovitosti ktere pronajimam (byt a dum)jsou vzdy perfektne pronajate. Podminky ktere si kladu ja a najemnik jsou citlive vyslysene a hlavne vybrane s velkou trpelivosti. Takze vrele doporucuji navazat raport s Vladou ktery je plny elanu a ambici a vzdy vyjde vsem vstric.

spokojený klient

Jako vždy byla spolupráce s paní Viciánovou perfektní, byt pronajala rychle, vyřídila všechny potřebné dokumenty a převody a s nájemníkem, kterého vybrala, jsme zatím velmi spokojeni. Mohu jenom doporučit.

spokojený klient