Ing. Vladislav Pavlík

Je mi potěšením, že mám možnost ukázat své přednosti a znalosti z oboru služeb, které jsem získal při mém dlouholetém pobytu ve slunné Austrálii. Tato země mě naučila pokoře, jednat rovnocenně se svými klienty a vkládat do každého obchodního případu srdce a čistý rozum, ale i řádně svým klientům také naslouchat. Budu Vaším realitním specialistou na celý život. Jako velkým bonusem vidím to, že mám licenci na létání s dronem a možnost tedy ukázat nemovitost z ptačí perspektivy. Klienty, kteří do mne vkládají důvěru, nezklamu a vkládám do obchodního případu všechny možné nástroje spolu s použitím efektivní strategie prodeje.

Mé motto

„Výsledky z minulosti jsou zárukou budoucího úspěchu.“

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám!

Chcete prodat svoji nemovitost nebo hledáte nové nájemce? Potřebujete vyřešit dědické řízení na nemovitost nebo jen chcete odhad ceny nemovitosti zdarma? Neváhejte nám na sebe nechat kontakt a my se Vám ozveme.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Hodnocení realitní kanceláře od klientů

Realitní makléřka nám vždy vyšla vstříc, spolehlivost.

spokojený klient

Velice jsme byli spokojeni, profesionální přístup a servis.

spokojený klient

Rychlé profesionální jednání, výborná znalost problematiky, komunikativní, spolehlivá.

spokojený klient

Odborník vo svojej profesii,velmi dobre vysvetlovacie schopnosti,ochotny ,komunikativny.

spokojený klient

Nejlepsi spoluprace jakou jsem kdy mela s realitami obzvlast s Mirkou a Vladikem s kterymi mam po sedmi letech uzasny vztah protoze jsou neskutecne empaticke srdicka.Dve nemovitosti ktere pronajimam (byt a dum)jsou vzdy perfektne pronajate. Podminky ktere si kladu ja a najemnik jsou citlive vyslysene a hlavne vybrane s velkou trpelivosti. Takze vrele doporucuji navazat raport s Vladou ktery je plny elanu a ambici a vzdy vyjde vsem vstric.

spokojený klient

Jako vždy byla spolupráce s paní Viciánovou perfektní, byt pronajala rychle, vyřídila všechny potřebné dokumenty a převody a s nájemníkem, kterého vybrala, jsme zatím velmi spokojeni. Mohu jenom doporučit.

spokojený klient