Ing. Michaela Bohatová

Reality jsou můj koníček, moje práce a moje zábava. Zakládám si na přátelském přístupu ke klientům, a přesto jsem profesionální. Myslím, že osobní přístup je velice důležitý, každý totiž potřebujeme něco jiného. Umím se tedy přizpůsobit, umím dobře komunikovat s lidmi a zároveň v sobě skrývám i velice obchodního ducha, tudíž se vždy snažím vyjednat co nejlepší cenu, podmínky a dohodnout se se všemi stranami tak, aby nakonec byli všichni spokojeni.

Dále jsem kreativní a mám za sebou tým odborníků, se kterými spolupracuji. Díky nim jsem schopna Vám nabídnout rozšíření mých služeb a vy si díky tomu ušetříte spoustu času a práce.

Těším se na naši budoucí spolupráci.

Mé motto

„Nemusíte zvládat všechno, nechte si pomoci a užívejte si života. Ráda za Vás udělám moji práci.“

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám!

Chcete prodat svoji nemovitost nebo hledáte nové nájemce? Potřebujete vyřešit dědické řízení na nemovitost nebo jen chcete odhad ceny nemovitosti zdarma? Neváhejte nám na sebe nechat kontakt a my se Vám ozveme.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Hodnocení realitní kanceláře od klientů

Realitní makléřka nám vždy vyšla vstříc, spolehlivost.

spokojený klient

Velice jsme byli spokojeni, profesionální přístup a servis.

spokojený klient

Rychlé profesionální jednání, výborná znalost problematiky, komunikativní, spolehlivá.

spokojený klient

Odborník vo svojej profesii,velmi dobre vysvetlovacie schopnosti,ochotny ,komunikativny.

spokojený klient

Nejlepsi spoluprace jakou jsem kdy mela s realitami obzvlast s Mirkou a Vladikem s kterymi mam po sedmi letech uzasny vztah protoze jsou neskutecne empaticke srdicka.Dve nemovitosti ktere pronajimam (byt a dum)jsou vzdy perfektne pronajate. Podminky ktere si kladu ja a najemnik jsou citlive vyslysene a hlavne vybrane s velkou trpelivosti. Takze vrele doporucuji navazat raport s Vladou ktery je plny elanu a ambici a vzdy vyjde vsem vstric.

spokojený klient

Jako vždy byla spolupráce s paní Viciánovou perfektní, byt pronajala rychle, vyřídila všechny potřebné dokumenty a převody a s nájemníkem, kterého vybrala, jsme zatím velmi spokojeni. Mohu jenom doporučit.

spokojený klient