Trang Nguyen, MBA

Mục tiêu của tôi là mang đến những dịch vụ tốt nhất cho khách hàng của mình và tôi tin rằng nền tảng cho sự thành công là sự tin tưởng lẫn nhau và mối quan hệ giữa trên sự hợp tác.

Tôi luôn mang đến cho khách hàng của mình độ tin cậy, sự tận tình tối đa, sự thân thiện với hơn 10 năm kinh nghiệm trong lĩnh vực truyền thông tiếp thị và bán hàng cho một tập đoàn đa quốc gia.

Nhờ đó, khách hàng có thể tin tưởng rằng quá trình mua bán hoặc cho thuê BĐS của mình sẽ được áp dụng những công cụ truyền thông và tiếp thị một cách hiệu quả nhất. Không chỉ tiết kiệm thời gian cho khách hàng mà còn thuận lợi về mặt tài chính.

Ngoài ra chúng tôi còn sở hữu một văn phòng chuyên hoạt động về mặt tài chính dành cho cộng đồng người Việt trên toàn CH Séc. Kết hợp với nhau chúng tôi có thể cung cấp đa dịch vụ hoặc dịch vụ chọn gói liên quan đến BĐS (như dịch vụ vay vốn ngân hàng, luật sư v.v.)

Tôi có nhiều kinh nghiệm đàm phán với khách hàng người Séc và người nước ngoài. Vì vậy BĐS của quý khách hàng sẽ được giới thiệu đến với một số lượng người mua tiềm năng cũng như sẽ được thương lượng những điều kiện phù hợp nhất.

Mým cílem je nabídnout svým klientům prvotřídní služby. Věřím, že základem úspěšného obchodu je vzájemná důvěra, a vztah založený na partnerství.

Svým klientům nabízím spolehlivost, maximální nasazení, přátelský přístup, a své více než 10leté zkušenosti z oblasti marketingové komunikace a prodeje z nadnárodního korporátu. Díky tomu se můžete spolehnout, že při procesu prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti budou využity nejefektivnější prodejní nástroje, tak aby byl celý proces nejen časově úsporný, ale i finančně výhodný.

Jsem také součástí rodinné kanceláře, orientovanou na servis, a především na finanční služby pro vietnamskou komunitu po celé ČR. Dokážu tedy zaštítit potřeby vietnamských, českých, tak i anglicky mluvících, klientů, i v ostatních oblastech související s prodejem nemovitosti. Díky tomu uspoříte Váš čas, a budete mít jistotu, že spolupracujete s partnerem, který dokáže nabídnout a prodat Vaší nemovitost co širokému portfoliu zájemců.

Těším se na spolupráci!

Mé motto

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám!

Chcete prodat svoji nemovitost nebo hledáte nové nájemce? Potřebujete vyřešit dědické řízení na nemovitost nebo jen chcete odhad ceny nemovitosti zdarma? Neváhejte nám na sebe nechat kontakt a my se Vám ozveme.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Hodnocení realitní kanceláře od klientů

Realitní makléřka nám vždy vyšla vstříc, spolehlivost.

spokojený klient

Velice jsme byli spokojeni, profesionální přístup a servis.

spokojený klient

Rychlé profesionální jednání, výborná znalost problematiky, komunikativní, spolehlivá.

spokojený klient

Odborník vo svojej profesii,velmi dobre vysvetlovacie schopnosti,ochotny ,komunikativny.

spokojený klient

Nejlepsi spoluprace jakou jsem kdy mela s realitami obzvlast s Mirkou a Vladikem s kterymi mam po sedmi letech uzasny vztah protoze jsou neskutecne empaticke srdicka.Dve nemovitosti ktere pronajimam (byt a dum)jsou vzdy perfektne pronajate. Podminky ktere si kladu ja a najemnik jsou citlive vyslysene a hlavne vybrane s velkou trpelivosti. Takze vrele doporucuji navazat raport s Vladou ktery je plny elanu a ambici a vzdy vyjde vsem vstric.

spokojený klient

Jako vždy byla spolupráce s paní Viciánovou perfektní, byt pronajala rychle, vyřídila všechny potřebné dokumenty a převody a s nájemníkem, kterého vybrala, jsme zatím velmi spokojeni. Mohu jenom doporučit.

spokojený klient