Pronájem prostoru kanceláří, 136,8 m2, Praha

Bělohorská 264, Praha, Praha 6

Cena: 200 Kč

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory k podnikání v atraktivní a snadno dostupné lokalitě pražského Břevnova. Jedná se o čtyřpodlažní budovu na ulici Bělohorská. Aktuálně je k pronájmu celé třetí podlaží o velikosti 136 m2, které si lze pronajmout jako celek, nebo po částech. Na patře jsou tři uzamykatelné celky. První se skládá z pěti místností a má 58,3 m2. Druhý se skládá ze tří místností a kuchyňky s chodbou o velikosti 52,1 m2. Třetí je velká samostatná kancelář o velikosti 25,4 m2. Na patře je společné sociální zařízení a kuchyňka. Samotný interiér budovy je čistý, příjemný, ve velmi pěkném stavu a je zde dostatek klidu pro práci. Celá budova je elektronicky zabezpečena. Samotná lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost. V okolí je velké množství firem, restaurací, obchodů, banky, pošta, lékař. Přímo před domem je tramvajová zastávka.
Jedná se o dlouhodobý pronájem, minimálně na jeden rok a dále maximálně do 18.5.2027. Cena nájmu je 200 kč za metr čtvereční měsíčně. Plus paušální cena za služby ( vodné, stočné, úklid, odpady, elektřina, plyn ) dle velikosti pronajatých prostor.
Při podpisu nájemní smlouvy se platí v hotovosti první nájemné ve vypočítané výši dle metrů čtverečních + služby a jedna cena měsíčního nájmu jako vratná jistota.
Prostory jsou k pronájmu ihned.

Podrobné informace

Typ nemovitosti: Komerční prostory
Vlastnictví: nezadáno
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Užitná plocha: nezadáno
Balkon: Ne
Lodžie: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte makléře

Hypotéka s RX FINANCE

Bezstarostná hypotéka, kterou vyřídíte rovnou v naší kanceláři a nikam jinam již nemusíte. Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší.

Máte zájem o prohlídku?

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.