Pronájem obchodního prostoru, 1200 m2, Praha

Milady Horákové 534, Praha, Praha 7

Cena: 210 000 Kč

Dovolujeme si Vám nabídnout pro dlouhodobější pronájem obchodní/kancelářské prostory k variabilnímu uspořádání na výborném místě s vysokou frekvencí kolemjdoucích, se dvěma samostatnými vchody z ulice + jeden boční z domu a ze dvora a ještě samostatný na zahradu.

Jedná se o variabilní prostory mající výměru kolem 1.200 m:
1.NP – přízemí – 554,61 m2 + zahrada ve vnitrobloku – 336 m2 a možnost využití půdního prostoru 128 m2
1.PP – suterén – 185 m2.

Krásné prostory se nacházejí v činžovním domě z roku 1898, na rušné páteřní třídě Milady Horákové v blízkosti Letenského náměstí. Počátkem 20. století zde byla zahradní restaurace a kavárna, později pak přes 30 let jedna z největších restaurací v Praze a následně dalších 20 let zábavné centrum s restaurací a sport barem.

Hezké prostory v přízemí prošly v r. 1996 rozsáhlou a nákladnou rekonstrukcí. Další úpravy proběhly v r. 2005. V domě jsou nové elektrické rozvody, nové rozvody vody a kanalizace, nové rozvody ústředního topení s vlastním kotlem, nová vzduchotechnika a klimatizace.

Opravami prošel i dům. Byla provedena rekonstrukce fasády, interiérů domu, bytů, střechy hlavní budovy a budovy v dvorním traktu.

Zahrada je celá vydlážděná se dvěma vzrostlými kaštany.

Suterén je volný, suchý a vyklizený.

Prostory jsou připraveny pro stavební úpravy a majitel je otevřený k jednání ohledně rekonstrukce. Je zde více variant využití.

Hledáte-li skvělé místo pro podnikání s vysokou frekvencí kolemjdoucích, s klidnou slunnou zahrádku ve dvoře, zavolejte nebo napište pro více informací nebo si domluvte prohlídku ještě dnes.
Těšíme se na Vás.

Podrobné informace

Typ nemovitosti: Komerční prostory
Vlastnictví: nezadáno
Druh objektu: cihlová
Stav objektu: před rekonstrukcí
Užitná plocha: nezadáno
Balkon: Ne
Lodžie: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte makléře

Hypotéka s RX FINANCE

Bezstarostná hypotéka, kterou vyřídíte rovnou v naší kanceláři a nikam jinam již nemusíte. Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší.

Máte zájem o prohlídku?

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.