Prodej zemědělského objektu, 859 m2, Holany

89, Holany,

Cena na vyžádání

Exkluzivně nabízíme ke koupi soubor budov bývalého zemědělského areálu s možností kombinace bydlení a komerčního využití. Jedná se o tři budovy, které byly součástí zemědělské usedlosti s celkovou zastavěnou plochou 859 m². Budovy jsou zděné z pískovcových kvádrů, bez podsklepení.
První budova č.p. 89 je bývalá stáj se zázemím o zastavěné ploše 239 m². Stáj byla v minulých letech z jedné poloviny užívána jako byt o dispozici 3+1 a z druhé poloviny jako autodílna. Vytápění je řešeno lokálně kotlem na tuhá paliva. Objekt je připojen na veřejnou elektrickou síť a veřejný vodovodní řád. Pod sedlovou střechou je velký prostor s případnou možností budoucí půdní vestavby.
Druhou nemovitostí je unikátní bývalá sýpka v původním stavu s dřevěnými patry, ručně tesanými trámy o zastavěné ploše 153 m².
Poslední budovou k prodeji je bývalá stodola ve tvaru písmene L o zastavěné ploše 467 m². Stodola je ve velice špatném technickém stavu a jedná se v podstatě o demolici.
Všechny budovy jsou určené k celkové rekonstrukci dle potřeb a vkusu nového majitele. Nemovitosti jsou prodávány v současném stavu a pouze jako celek.
K budovám nenáleží pozemek kolem budov, přičemž pozemek je ve vlastnictví městyse Holany. Pokud Vás zajímá možnost propojení perspektivního investičního záměru s možností bydlení, pak je tato nabídka právě pro Vás! Možnosti využití jsou např. pro výrobu a skladování, zemědělskou výrobu, autoopravnu, řemeslnou dílnu a další.
Holany jsou malebnou historickou obcí vzdálenou asi 10km jihozápadně od České Lípy. Nachází se mezi rybníky v nádherné krajině Máchova kraje.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, velmi rád Vám ji představím osobně.

Podrobné informace

Typ nemovitosti: Zemědělské objekty
Vlastnictví: nezadáno
Druh objektu: Kamenná
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Užitná plocha: 859 m2
Balkon: Ne
Lodžie: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte makléře

Hypotéka s RX FINANCE

Bezstarostná hypotéka, kterou vyřídíte rovnou v naší kanceláři a nikam jinam již nemusíte. Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší.

Máte zájem o prohlídku?

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.