Prodej rodinného domu, 90 m2, Častrov

22, Častrov,

Cena: 2 990 000 Kč

Nově Vám nabízím venkovský rodinný dům v obci Častrov.
Tento dům z roku 1878 představuje idylické venkovské bydlení v klidné části na okraji malé obce.

Nachází se na velkém pozemku o celkové rozloze 3985 m2. Jednou z největších výhod tohoto rodinného domu je velká zahrada umístěná za domem, která byla dříve vedena v územním plánu jako stavební parcela. Zahrada nabízí místo pro veškeré venkovní aktivity, jako je například zahradničení, posezení s rodinou nebo jen relaxace ve stínu stromů.

Samotný dům má užitnou plochu cca 90 m2, což zajišťuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Hlavní stavba je plně funkční, avšak vyžaduje modernizaci. Nemovitost disponuje dalšími prostory, které mohou sloužit například jako dílna, sklep, či vinný sklípek.
Inženýrské sítě (elektřina, obecní vodovod a kanalizace) jsou samozřejmostí. Dům má etážové vytápění na elektřinu či tuhá paliva.

Obec Častrov je malá a klidná, což tomuto domu dodává na přitažlivosti. Okolní příroda poskytuje klid a harmonii a je ideálním místem pro odpočinek od ruchu velkoměsta. Obec má rozvinutou občanskou vybavenost. Leží 14 km na jih od Pelhřimova a 31 km na západ od Jihlavy. Nabízí veškeré potřebné služby, jako jsou školka, škola, pošta, obecní úřad, potraviny či restaurace.
Na své si zde přijdou cyklisti, houbaři, rybáři, turisté nebo jen milovníci klidu a venkovské pohody.

Pokud je tedy tento dům tím, co zrovna hledáte, zavolejte mi a může být Váš.

Cena nemovitosti včetně právního servisu, bezpečné úschovy a odměny RK činí 2 990 000 Kč. V případě financování hypotékou Vám ji rádi pomůžeme zajistit.

Pro více informací a pro domluvení termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

Podrobné informace

Typ nemovitosti: Domy a vily
Vlastnictví: nezadáno
Druh objektu: smíšená
Stav objektu: dobrý
Užitná plocha: 90 m2
Balkon: Ne
Lodžie: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte makléře

Hypotéka s RX FINANCE

Bezstarostná hypotéka, kterou vyřídíte rovnou v naší kanceláři a nikam jinam již nemusíte. Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší.

Máte zájem o prohlídku?

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.