Prodej rodinného domu, 81,9 m2, Arneštovice

20, Arneštovice,

Cena: 4 900 000 Kč

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupit si svůj vlastní kousek ráje na venkově. Tento rodinný dům s rozlehlou zahradou a mnoha možnostmi pro vaše nápady a projekty čeká na svého nového majitele.
Nachází se v klidné vesnici, která je v současnosti rozvíjející se novými domy. Tato hezká lokalita je ideální pro ty, kteří touží po venkovském životním stylu.

Samotný dům s užitnou plochou 82m2 a dispozicí 2+1 potřebuje kompletní rekonstrukci, což vám umožní přizpůsobit si ho podle svých potřeb. V roce 1998 proběhla částečná rekonstrukce, kdy byly udělané nové betonové podlahy a v části domu i nové betonové stropy. Možností je také demolice stavby a postavit si úplně nový domov přesně podle svých představ.

Za vstupními dveřmi je chodba, ze které se vstupuje na toaletu a do komory. Následuje kuchyň, ve které jsou nové kamna na tuhé palivo pro teplo v místnosti a zároveň pro vaření.
Z kuchyně se pak vstupuje do koupelny. Tam je velký zásobník na vodu, ve kterém je ohřev vody také tuhými palivy. Dále se s kuchyně vstupuje do průchozího pokoje, kde jsou také kamna na tuhé paliva pro teplo. Z průchozího pokoje se pak vchází do posledního nejmenšího pokoje.
Součástí domu je i velká dílna o velikosti skoro 22m2, která by se dala případně přestavět na další obytnou místnost.
Dům má velkou půdu přes celou délku domu s možností rozšíření na podkrovní bydlení.

Dům má vlastní studnu a odpad je řešen septikem. V případě potřeby je možné do budoucna napojit dům na obecní vodovod, kanalizace v obci zatím není vybudována.

Na pozemku dále stojí dílna, kde se dá uskladnit případně dřevo nebo jiné tuhé paliva, a k tomu je i přístřešek využitelný buď jako parkovací stání a nebo prostor k venkovnímu posezení. Poslední stavba je určena pro chov domácích zvířat jako jsou slepice nebo třeba králici. Dům má sklep na zahradě, což je ideální pro uložení potravin a nebo i vybudování malého sklípku.

Díky rozsáhlé zahradě o rozloze větší než 3000m2 je tato nemovitost ideální pro chov zvířat, ať už máte v plánu mít domácí mazlíčky nebo provozovat menší farmu.

Pokud hledáte místo, kde si můžete vytvořit svůj vlastní útulný domov v krásné venkovské lokalitě, toto je ta správná volba pro Vás. Tento dům nabízí obrovský potenciál pro ty, kteří jsou ochotni investovat do celkové rekonstrukce a přeměnit ho v útulný rodinný domov.

V případě prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Podrobné informace

Typ nemovitosti: Domy a vily
Vlastnictví: nezadáno
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Užitná plocha: 81.9 m2
Balkon: Ne
Lodžie: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte makléře

Hypotéka s RX FINANCE

Bezstarostná hypotéka, kterou vyřídíte rovnou v naší kanceláři a nikam jinam již nemusíte. Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší.

Máte zájem o prohlídku?

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.