Prodej rodinného domu, 250 m2, Kostomlátky

5. května 23, Kostomlátky,

Cena: 8 000 000 Kč

Velký dům 6+1. Kombinace původního částečně přestavěného domu a nových technologií, připravena na dokončení, podle potřeb a očekávání nového majitele.
Dnešní stav umožňuje rozdělit dům na 2 samostatné bytové jednotky. První v přízemí a druhá podkrovní, s velkým otevřeným prostorem.
Všechna okna dvojitá, s hliníkovým rámem THERMOBEL, nová střecha.
Přízemí: nová kuchyň s kuch. linkou a dvě staré obnovené niky, nové dřevěné trámy a stropy, dva částečně obnovené pokoje a dvě chodby plus vstupní prostory s WC a koupelnou, podlahy dlaždice a litý beton.
Dům první patro: 4 pokoje plus příprava na horní kuchyň, střešní okna 2x, nové dřevěné schody, francouzské dveře, celé první patro nově postaveno z cihelného systému Heluz, podlahy z OSB desek v kombinaci s radiátory a litý barvený beton s podlahovým vytápěním.
Technologie: tepelné čerpadlo, solární panely, dva zásobníky na teplou vodu cca 2 x 300 litrů, řídící jednotka IVT, ovládání přes čidla na zdi, topení podlahové doplněné radiátory. Komplex čerpadla, topení a kontroly systému digitální se zavedenými kabely pro ovládání přes internet
Sítě: Elektřina 220/380, plyn, voda, kanalizace, možnost vnitřního napojení na TV ve čtyřech pokojích, internet optika/vzduch/O2.
Zahrada s ovocnými stromy, venkovní zděný krb s možností udírny, vlastní studna s ruční pumpou a čerpadlem, zavlažovací systém.
K dispozici: Zpráva stavebního inspektora o stavu domu a použité technologii! Nový průkaz energetické náročnosti budovy PENB!

Podrobné informace

Typ nemovitosti: Domy a vily
Vlastnictví: nezadáno
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Užitná plocha: 250 m2
Balkon: Ne
Lodžie: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte makléře

Hypotéka s RX FINANCE

Bezstarostná hypotéka, kterou vyřídíte rovnou v naší kanceláři a nikam jinam již nemusíte. Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší.

Máte zájem o prohlídku?

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.