Prodej rodinného domu, 191 m2, Praha

Na Šmukýřce 1051, Praha, Praha 5

Cena na vyžádání

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme zajímavou nemovitost v pražských Košířích. Jedná se o dvojdům na lukrativní adrese, kdy na prodej je levá polovina domu. Pozemek o výměře 778 m2 je oddělený, lehce svažitý. Výhodou tohoto pozemku je naprosté soukromí z východní strany, kdy pozemek lemuje zeleň. Na severo-východ je z domu nádherný výhled na část Prahy 5 – Klamovku, Smíchov a Strahov.
Rodinný dům o dispozici 5+kk s celkovou užitnou plochou 191 m2, který je po částečné rekonstrukci je celý podsklepený. Půda je vhodná k provedení dalších pokojů.
Inženýrské sítě: Voda – aktuálně odpojena, ve sklepě je pod polystyrenem schován vodoměr s novým uspořádáním kohoutů, rozvod vody a odpady jsou nově provedeny, a to tak, aby bylo možné oddělit 2.NP a 1.NP na samostatné jednotky, s plynovým vytápěním, rozvody teplé vody. Byly provedeny rozvody trubek v přízemí. Elektřina – přívod odpojen, ve zdech jsou vysekány rozvody vedení tak, aby byly umožněny samostatné odečty spotřeby přízemí a patra. V 2.NP jsou rozvody elektřiny a přívod odpadů a vody připraveny na instalaci standardní kuchyňské linky. Plyn – odpojený na ulici, kde už je vedle vrátek jen přívod pouze do tohoto domu, který by se musel nově vytvořit podle předpisů, soused už v tomto místě žádný přívod nemá. Ve sklepě je vidět ze zdi žlutá trubka původního přívodu k plynoměru, která už není nikam propojena.

V okolí je kompletní občanská vybavenost – MŠ Slunéčko (700m), ZŠ Nepomucká (1km), Gymnázium Nad Kavalírkou (650m), lékárna (550m), supermarket Albert (900m), supermarket Lidl (1,1km).

Velmi dobrá dopravní dostupnost: zastávka tram Kavalírka (950m), zastávka autobusu Šmukýřka (linka 123 s cílovou zastávkou Na Knížecí).
Rádi vám pomůžeme se zajištěním hypotečního úvěru pro tuto nemovitost.

Pro domluvení osobní prohlídky nebo zodpovězení dotazů neváhejte kontaktovat makléřku nabídky Miroslavu Pavlíkovou.

Budeme se těšit, až vám rodinný dům Na Šmukýřce představíme osobně.

Podrobné informace

Typ nemovitosti: Domy
Vlastnictví: nezadáno
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Užitná plocha: 191 m2
Balkon: Ne
Lodžie: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte makléře

Hypotéka s RX FINANCE

Bezstarostná hypotéka, kterou vyřídíte rovnou v naší kanceláři a nikam jinam již nemusíte. Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší.

Máte zájem o prohlídku?

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.