Prodej rodinného domu, 130 m2, Štěchovice

Za Kocábou 168, Štěchovice,

Cena: 6 449 000 Kč

Dovolujeme si Vám prodat v exkluzivním zastoupení majitele rodinný dům nacházející se ve Středočeském kraji, okrese Praha – západ v městysu Štěchovice asi 29 km jižně od centra Prahy.

Nově vymalovaný rodinný dům dispozičně 3+1 s terasou o užitné ploše 130 m2, zastavěné ploše 55 m2 s celkovou plochou pozemku 460 m2 nabízí klidné bydlení v centru Štěchovic.
Za domem se nachází skála Přírodního parku Střed Čech a za silnicí říčka Kocába. Za Kocábou je vystavěna mateřská školka, základní škola a seniorský dům.

Útulný rodinný dům je třípodlažní, má obdélníkový půdorys, je postaven na kamenné podezdívce, která zasahuje až do 1. patra. Dále je dům zděný, se sedlovou střechou.

Vstup do domu je z předzahrádky, vcházíme po betonových schodech, vlevo se nachází vstupní hala, velká koupelna s vanou a toaletou a přípravou na pračku, přes tuto halu vcházíme také do garáže, která je využívaná v zadní části jako technické zázemí pro vytápění. Garáž je přístupná i ze dvora posuvnými vraty.

Po schodech jdeme do patra, kde je samostatná toaleta a dále do pokoje s přípravou na kuchyňskou linku a do obývacího pokoje, zároveň je zde vstup na jedinečnou terasu se skalnatou scenérií. Nad schody se nachází úložný prostor.

Do posledního patra stoupáme po schodech a vcházíme do dvou pokojů a dále do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Koupelna má střešní okno. Z chodby se dostaneme i na půdičku.

Vytápění domu je řešeno pomocí tepelného čerpadla, elektrokotle a zplynovacího kotle na tuhá paliva.
Voda zavedena do domu ze studny. Teplá voda – boiler. Kanalizace septik.
Zastupitelstvo nyní v září 2023 schválilo vybudování přípojky vody a kanalizace v této ulici.

Parkování před domem na pozemku anebo na zahradě. Příjezdová cesta k domu je obecní.
Oplocený dům má udržovanou zahradu- okrasné keře, květiny, dřeviny, drobné ovocné keře – rybíz, angrešt a vzrostlá třešeň. Na konci zahrady se nachází dřevěný domek a houpačka.
Na zahradě ve skále je vchod do sklípku, který měří asi 7 metrů.

V obci se nachází vše potřebné – škola, školka, obecní úřad, zdravotnické zařízení, veterina, pošta, hasiči, hospoda i kostel, fotbalové hřiště, obchody a služby.
Výborné dopravní spojení. Do Prahy Zbraslav se autem dostanete za 20 minut. Autobusem na Smíchovské nádraží za 38 minut, v dopravních špičkách jezdí autobus do Prahy každých 10 minut.

Dvě vltavské přehrady s krajinou divokou a malebnou zároveň,
krásné vyhlídky a spoustu vodopádů,
naučná stezka lemující dávno zatopené Svatojánské proudy,
romantická údolí říčky Kocáby s řadou starých trampských osad: slavná osada Ztracenka či Askalona,
turistické trasy a cyklostezky vedoucí okolní panenskou přírodou – to jsou lákadla středočeských Štěchovic.
Kdysi tu bývala proslulá rýžoviště zlata, okolí Štěchovic je také spojené s legendou o dosud nenalezeném zlatém nacistickém pokladu.

Pro více informací, domluvení prohlídky nebo zajištění zprostředkování financování mě neváhejte kontaktovat.
Těším se na Vás.

Podrobné informace

Typ nemovitosti: Domy a vily
Vlastnictví: nezadáno
Druh objektu: smíšená
Stav objektu: velmi dobrý
Užitná plocha: 130 m2
Balkon: Ne
Lodžie: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte makléře

Hypotéka s RX FINANCE

Bezstarostná hypotéka, kterou vyřídíte rovnou v naší kanceláři a nikam jinam již nemusíte. Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší.

Máte zájem o prohlídku?

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.