Prodej rodinného domu, 120 m2, Praha

Na Šmukýřce 1051, Praha, Praha 5

Cena: 29 950 000 Kč

V exkluzivním zastoupení vám nově nabízíme zajímavou nemovitost v pražských Košířích. Jedná se o dvojdům na lukrativní adrese, kdy na prodej je levá polovina domu. Pozemek o výměře 778 m2 je oddělený, lehce svažitý. Výhodou tohoto pozemku je naprosté soukromí z východní strany, kdy pozemek lemuje zeleň. Na severo-východ je z domu nádherný výhled na část Prahy 5 – Klamovku, Smíchov a Strahov.

V prodeji je kompletně podsklepený rodinný dům o dispozici 5+kk s celkovou užitnou plochou 191 m2, který je po částečné rekonstrukci.

Inženýrské sítě: Voda – aktuálně odpojena, ve sklepě je pod polystyrenem schován vodoměr s novým uspořádáním kohoutů, rozvod vody a odpady jsou nově provedeny, a to tak, aby bylo možné oddělit 2.NP a 1.NP na samostatné jednotky, s plynovým vytápěním, rozvody teplé vody. Byly provedeny rozvody trubek v přízemí. Elektřina – přívod odpojen, ve zdech jsou vysekány rozvody vedení tak, aby byly umožněny samostatné odečty spotřeby přízemí a patra. V 2.NP jsou rozvody elektřiny a přívod odpadů a vody připraveny na instalaci standardní kuchyňské linky. Plyn – odpojený na ulici, kde už je vedle vrátek jen přívod pouze do tohoto domu, který by se musel nově vytvořit podle předpisů, soused už v tomto místě žádný přívod nemá. Ve sklepě je vidět ze zdi žlutá trubka původního přívodu k plynoměru, která už není nikam propojena.

V okolí je kompletní občanská vybavenost – MŠ Slunéčko (700m), ZŠ Nepomucká (1km), Gymnázium Nad Kavalírkou (650m), lékárna (550m), supermarket Albert (900m), supermarket Lidl (1,1km).

Velmi dobrá dopravní dostupnost: zastávka tram Kavalírka (950m), zastávka autobusu Šmukýřka (linka 123 s cílovou zastávkou Na Knížecí).
Rádi vám pomůžeme se zajištěním hypotečního úvěru pro tuto nemovitost.

Pro domluvení osobní prohlídky nebo zodpovězení dotazů neváhejte kontaktovat makléřku nabídky Miroslavu Pavlíkovou na tel. +420 739 555 554 nebo na e-mailu miroslava.pavlikova@re-max.cz

Budeme se těšit, až vám rodinný dům Na Šmukýřce představíme osobně.

Podrobné informace

Typ nemovitosti: Domy a vily
Vlastnictví: nezadáno
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Užitná plocha: 120 m2
Balkon: Ne
Lodžie: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte makléře

Hypotéka s RX FINANCE

Bezstarostná hypotéka, kterou vyřídíte rovnou v naší kanceláři a nikam jinam již nemusíte. Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší.

Máte zájem o prohlídku?

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.