Prodej pozemku pro bydlení, 1252 m2, Tuchoměřice

, Tuchoměřice,

Cena: 7 490 000 Kč

Prodej stavebního pozemku – nevztahuje se stavební uzávěra, může se ihned stavět, Tuchoměřice, Praha-západ, sousedící z Prahou 6.
Pozemek je včetně vlastní příjezdové cesty, s vydaným Územním rozhodnutím o umístění stavby. Stavební pozemek (306/75) má výměru 1252 m2 a příjezdová cesta (306/78) má výměru 266 m2. Ta je přístupná od ulice Za Kostelem, kde se zároveň nalézají všechny Inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn a kanalizace). Jedná se o jeden z mála pozemků, kde se může v současné době v obci Tuchoměřice stavět. Pozemek je umístěn v klidné lokalitě na jižním svahu. Výhodou pozemku je další příjezdová cesta ulice Na Výsluní, která povede nad pozemkem.
V obci Tuchoměřice je kompletní občanská vybavenost (škola, školka, pošta, sport, dětské hřiště…). Nedaleko se nachází nákupní centrum POP Airport s bohatou nákupní a volnočasovou infrastrukturou. Dále je v plánu výstavba prodejny LIDL poblíž obchodního centra POP. K metru A Veleslavín či Bořislavka dojedete za 10 minut autem nebo za 20 minut autobusem.
Konkrétní informace k pozemku Vám podá makléřka nabídky.

Podrobné informace

Typ nemovitosti: Pozemky
Vlastnictví: nezadáno
Druh objektu: nezadáno
Stav objektu: nezadáno
Užitná plocha: nezadáno
Balkon: Ne
Lodžie: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte makléře

Hypotéka s RX FINANCE

Bezstarostná hypotéka, kterou vyřídíte rovnou v naší kanceláři a nikam jinam již nemusíte. Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší.

Máte zájem o prohlídku?

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.